- Головна сторінка
- Будьмо знайомі
- Батьківська сторінка
- Мудрі казки для малят
- Уроки обережності
- Методичні розробки
- На допомогу учням
- Робота з обдарованими
- Фотоальбом
- Творча студія на YouTube
- Виховна робота
- Релаксація
- Ми - маленькі патріоти Великої Країни
- Тренерська діяльність
- Онлайн навчання -
- Освітнє середовище
- Робототехніка в школі
25 лист. 2018 р.
2 вер. 2018 р.
Дорогі друзі! Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи та вузи.Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями! Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам! 

19 лип. 2018 р.
22 трав. 2018 р.
У блакитні, сині, ультрамаринові шати вдяглися сьогодні учні 4-Б ласу .Тематика дня дозволила поговорити про глибинну красу водних просторів, про неперевершені чари синього неба, про важливість і розуміння цінності життя. Адже синього так багато на нашій планеті і він має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення А як красиво він виглядає! Захопленню та гарному настрою не було меж.
8 трав. 2018 р.
5 трав. 2018 р.
Нестандартно любимо проводити уроки трудового навчання, де навчаємось готувати, сервірувати стіл, правил етикету, накопичувати фінанси та вдало ними розпоряджатися. А ще цього разу спробували відчути позитивні сторони і деякі труднощі професій ресторанного бізнесу. Була у нас і охорона, що слідкувала за порядком, і DJ -Юрас , кухарі та шеф - кухар, бармен та офіціанти. Ось офіціантка Віка.....
Барна стійка з барменом Михайлом
А це відвідувачі з грошима
Розваги дарував DJ - Юрас
Ласували смачним салатом, що приготували кухарі під керівництвом шеф-кухара Кіріченка Д.
А директор ресторану Леонов Артем на кінець уроку порахував прибуток та виплатив всім працівникам зарплату.
26 квіт. 2018 р.
Спікерка – Тетяна Бондар, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії і економіки освіти ПОІППО ім. М.В. Остроградського розглянула конкретні інструменти і технології для розвитку продуктивного мислення (ейдетика, Р4С, ТРоВЗ, інтелект-карти, едьютеймент та ін.), разом з’ясували, як вони працюють і як їх використати для власного розвитку та у роботі з дітьми.

Вода вважається джерелом молодості і краси, а також джерелом позитивних емоцій і здоров'я. Яскравим спогадом для дітей буде відвідування басейну.
Прекрасним оздоровчим фактором міцного здоров'я сучасної людини є плавання. Плавання в басейні дозволяє вирішити серйозні проблеми з хребтом, при цьому значно розвантажити міжхребетні диски. Відбувається коригування постави людини. Саме тому рекомендується відвідувати басейн, починаючи з молодшого віку дитини.
Діти не тільки чудово провели час, а й, плаваючи, зміцнили свое здоров'я.
19 квіт. 2018 р.
Компетентісно – орієнтований урок – шлях до набуття школярами життєвих компетентностей, формування в них творчої особистості.
Такий урок в 4-Б класі провела Данілова Ю.Д. Тема уроку природознавства : «Діяльність людей в Карпатських горах. Охорона природи Карпат». Через застосування набутих теоретичних знань на практиці формувалась соціально трудова компетентність, а критичне мислення розвивали шляхом складання Кластеру, методами «Ромашка Блума, «Інсерт», «Т-методика», «Карусель»
Головним є не предмет, якому ви навчаєте, а
особистість, яку ви формуєте. Не предмет формує особистість, а вчитель своєю
діяльністю, пов'язаною з вивченням предмета.
На виховання
активності не шкодуйте ні часу, ні зусиль. Сьогоднішній активний учень —
завтрашній активний член суспільства.
Ставте
учнів у ситуації, котрі вимагають виявлення та пояснення розбіжностей між
фактами, що спостерігаються, та наявним знанням.
Допомагайте учням оволодіти найбільш
продуктивними методами навчально-пізнавальної діяльності, навчайте їх вчитися.
Слід якомога
частіше використовувати питання «чому?», щоб навчити мислити причинно, розуміння
причинно-наслідкових зв'язків є обов'язковою умовою розвивального навчання.
Пам'ятайте, що
насправді знає не той, хто переказує, а той, хто застосовує на практиці.
Данілова Ю.Д.
26 бер. 2018 р.
20 бер. 2018 р.
Підписатися на:
Дописи (Atom)